İpek Yaylacıoğlu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İpek Yaylacıoğlu İlk Ve Tek Fan Sitesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Maymunlar:D

YazarMesaj
tuğçe
Üye

Üye
tuğçe

Ruh Halim : Maymunlar:D 69b67fdb902d163f70c7028ce3c39307
Takım : Maymunlar:D Fb10
Yorum Puanı : 205
Rep Puanı : 0

Maymunlar:D Empty
MesajKonu: Maymunlar:D   Maymunlar:D Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 1:53 pm

birgün kuzenimle okuldan çıktık yürüyoruz mahallede...annemler eve gelirken ekmek yumurta falan alın dediler neyse bakkaldan aldık çıktık yürüyoruz bir baktım önümüzde bir adam dikilmiş yanında da bir maymun.ay kaldık öyle bir iki dakika bakıştık ama benim bacaklarımın titremesi taa yolun başından gözüküyor.neyse sonra kuzen kulağıma sakın koşma kovalar yavaşça geç dedi.sanki bana son sürat koş demiş gibi daha o sözünü bitirmeden ben 4 nala koşmaya başladım.ayy maymunda peşime takılmaz mı koşdukça koşdum tam yarım saat mahallede tur attık komşular camlarda okulun gençleri sokaklarda hatta çıktığım çocuk kuzenimin yanına dikilmiş nasıl gülüyorlar.Ben bir bakkal buldum hemen girdim kapıyı da kapattım adam bu sıcakta niye kapatıyorsun ben de amca maymun var peşimde kovalıyor dedim adam da köpektir sen yanlış görmüşsündür dedi ben de çık bak inanmıyorsan dedim o sırada maymun kapınn demirlerini tutmuş açmaya çalışıyor adam da korktu biz köşeye çekildik sonra sahibi gelir maymunu aldı.sonra kuzenimle sevgilim beni almaya geldiler ama benim elim ayağım kesilmiş zangır zangır titriyor nasıl gülüyorlar ama mahalleye de sevgilime de rezil olmuştum ıyy maymundan nefret ediyorum.
http://www.alpkorkmazfan.com

Maymunlar:D
1 sayfadaki 1 sayfası